ProducenciAktualności

Puławy

Anza Sp. z o.o. Zakład Usługowo Handlowy Puławy

Sklep, serwis, wypożyczalnia
ul. Cichockiego 13 24-100 Puławy
tel/fax 81 888 07 24, GSM 509 166 488, 
pulawy@anza.com.pl

Godziny pracy:
Pn-Pt 09.00-17.00

Nasz sklep w Puławach istnieje od 2008 r. Prezentujemy  w nim pełny asortyment urządzeń czyszczących Karcher i Numatic dla firmy i dla domu (myjki ciśnieniowe, odkurzacze, odkurzacze piorące, odkurzacze przemysłowe, szorowarki, zamiatarki, parownice, akcesoria i części). Ponadto posiadamy pełną gamę środków czyszczących oraz kosmetyków samochodowych.

W sezonie zimowym zaopatrujemy Klientów w profesjonalne nagrzewnice powietrza (elektryczne, olejowe i gazowe), w letnim w klimatyzatory Master. Ofertę firmy Master uzupełniają domowe i przemysłowe osuszacze powietrza i wentylatory o dużej wydajności.

Odpowiadając na potrzeby Klientów do oferty sklepu w Puławach wprowadziliśmy asortyment maszyn i urządzeń Honda. Są to przede wszystkim urządzenia ogrodowe (kosiarki, odśnieżarki), łodzie, pontony i silniki zaburtowe Honda Marine, a także motopompy do wody czystej i szlamowej oraz agregaty prądotwórcze.

Oprócz sprzedaży prowadzimy też wypożyczalnię odkurzaczy piorących (idealne do czyszczenia dywanów i tapicerki) oraz autoryzowany serwis, w którym dokonujemy napraw urządzeń Karcher, Honda, Numatic i Master.

Nasz sklep zlokalizowany jest w centrum Puław przy ul. Cichockiego, 200 m od Galerii Zielonej (kierunek na Kazimierz Dolny – obok apteki). Serdecznie zapraszamy!